شرایط و قوانین سایت تخصصی پایاپروژه

استفاده از خدمات سایت مشروط به پذیرفتن قوانین سایت می باشد. بر این اساس لطفا پیش از سفارش پروژه خود قوانین زیر را با دقت مطالعه نمایید. استفاده شما از خدمات سایت پایاپروژه بدین معنی است که شما موافق قوانین هستید.

1- زمان پشتیبانی از پروژه های سفارش دهندگان، ظرف 48 ساعت می باشد. پس از طی شدن این زمان، پایاپروژه هیچگونه مسئولیتی در قابل پروژه تان نخواهد داشت.

2-پروژه های سفارش دهندگان دقیقا مطابق با سفارش اولیه انجام می گیرد. هرگونه تغییر یا افزودن مواردی جدید به پروژه نیازمند هماهنگی با کارشناس پروژه و در نتیجه مستلزم پرداخت هزینه می باشد.

3-کاربران گرامی سایت پایاپروژه در تمامی مراحل انجام پروژه خود فقط از طریق مدیریت با مجری در ارتباط خواهند بود. در نتیجه امکان تماس تلفنی یا ارتباط مستقیم با خود مجری پروژه، به هیچ عنوان وجود ندارد.

4-سفارش دهندگان در صورت تاخیر دریافت پروژه هیچ ادعایی در گرفتن مبلغی بعنوان خسارت نخواهد داشت. فقط درصورت لغو پروژه به علت عدم ارسال بموقع یا عدم صحت فایل ارسالی در صورت تشخیص مدیریت سایت در مدت زمان لغایت دو روز پس از تحویل پروژه، مبلغ اخذ شده به مشتری برگردانده می شود.

5-اگر در حین انجام کار، سفارش پروژه توسط مشتری یا استادش کنسل گردد. هزینه اخذ شده بعنوان خسارت به مجری انجام پروژه پرداخت می گردد. و مشتری حق اعتراض در این زمینه را ندارد.

6- پس از واریز هزینه اولیه، اگر پروژه به هر دلیلی توسط سفارش دهنده لغو گردد، استرداد هزینه قابل قبول نمی باشد. و درصورتیکه کل پروژه انجام گرفته باشد، باید کل هزینه پرداخت گردد. در صورت موافقت سایت پایاپروژه به فسخ قرارداد، درصدی از کل هزینه پروژه کسر می گردد. و اگر مبلغ پیش پرداخت از مبلغ تعیین شده کمتر بوده باشد، ملزم به پرداخت مابقی هزینه خواهید بود.یا اگر بیشتر باشد، مبلغ پرداختی کسر و مابقی برگردانده می شود.

7-لازم به ذکر دوباره است که پس از تحویل پروژه به مدت دو روز می‌توانید سوالات و مشکلات خود را به صورت مکتوب مطرح کنید و خارج مدت مشخص شده، پاسخ گویی به سوالات و تغییرات جدید خارج از تعهد اولیه خواهد بود .