پروژه آماده طراحی مدار با اورکد 

توضیحات پروژه اورکد:

نرم افزار اورکد (OrCAD PSpice) یکی از پیشرفته ترین نرم افزار ها برای انجام فعالیت هایی مثل: ( رسم شماتیک – طراحی مدارهای الکترونیکی – شبیه سازی طرح الکترونیکی ) و .. به شمار می رود؛ از مهم ترین این شبیه سازی می توان طراحی پشت فیبر مدار چاپی و Layout را نام برد. در واقع نرم افزار OrCAD توانسته در تامین داده های سریع جهانی موثر باشد به طوری که منبع بیشتر داده های طراحی نظیر: OrCad Capture را این نرم افزار تحت پوشش قرار می دهد. به دنبال بهره مندی از این روش در اورکد، داده های مربوط به طراحی الکترونیک تبدیل به یکی از بزرگ ترین و پر کاربرد ترین داده های امروزی شده است.

به طور کلی هدف از طراحی و ساخت همچین نرم افزاری دسترسی آسان به مدار آنالوگ جدید – طراحی نمودار بلوک دیجیتالی ـ اصلاح کنترل کردن طرح های PCB و غیره می باشد. ناگفته نماند که نرم افزار OrCAD یکی از قوی ترین و کاربردی ترین نرم افزار برای منهدسان برق الکترونیک به حساب می آید.

در اینجا طراحی یک مدار الکتریکی را داریم.
با نرم افزار اورکد مرحله به مرحله از ابتدایی ترین قدم طراحی مدار تا پایان طراحی همراه با توضیح و تحویل به صورت فایل pdf. این کار توسط مهندسین برق گروه پایا پروژه انجام گرفته. و به صورت پروژه آماده در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.

پروژه آماده اورکد:

در پروژه اورکد ما توضیحات کار را نیز ارائه داده ایم. تا مشتری محترم بتوانند درک صحیحی از روند انجام پروژه داشته باشند.

نمونه پروژه های آماده اورکد:

پایاپروژه مفتخر است تا به امروز صدها پروژه مربوط به اورکد انجام داده است. که برخی از آنها را جهت دانلود شما عزیزان در سایت بارگزاری نموده ایم. جهت مشاهده و دانلود روی لینک روبرو کلیک نمایید: نمونه پروژه های مهندسی برق

روش دریافت پروژه آماده اورکد:

شما عزیزان میتوانید پروژه مورد نظر را از لینک زیر به سبد خرید خود اضافه نموده و پس از پرداخت هزینه پروژه آن را آپلود نمایید.

بروز خطای احتمالی در دانلود پروژه اورکد:

درصورت بروز خطای احتمالی در حین آپلود فایل پروژه اورکد مورد نظر میتوانید با شماره 09108760286 تماس حاصل نمایید یا از طریق آیدی تلگرام @paya001 به ما پیام دهید تا پشتیبانی تیم در اسرع وقت به درخواست شما رسیدگی نماید.