پروژه آماده اکسل 

توضیحات پروژه اکسل:

مایکروسافت اکسل (به لاتین: Microsoft Excel)، یکی از نرم افزار های صفحه گسترده می باشد. این نرم‌افزار، توسط شرکت مایکروسافت ساخته شد و ارائه گردید.

اولین بخش نرم‌افزاری آفیس برای ویندوز در سال 1990 میلادی احداث شد؛ که ورژن خانگی آن نرم‌افزار هایی مانند ورد، اکسل و پاورپوینت به شمار می رفت. نرم‌افزار مایکروسافت اکسل، جزو پر طرفدار ترین نرم‌افزار از نوع صفحه گسترده در کشور ما (ایران) به شمار می آید.

این نرم‌افزار به تنهایی توانسته برای سیستم عامل های مایکروسافت ویندوز و مکینتاش یاری و خدمت رسان باشد؛ به طوری که این نرم‌افزار توانسته در مجموعه ی ویندوز فون آفیس نیز مفید واقع شود مخصوصا برای سیستم عامل موبایل(گوشی) ویندوز فون. ناگفته نماند که از این نرم‌افزار در مجموعه ی مایکروسافت آفیس لایو نیز نسخه ای یافت(کشف) شده‌ می باشد که به شکل رایانش ابری، برگزار می‌شود.

 از این نرم افزار در جهت انجام محاسبه های مربوط به ریاضی، آماری، متنی و ترسیم نمودار با همراهی ابزارهای گرافیکی استفاده می شود.

اکسل از ورژن 5 به بعد و در سال 1993، وارد به مجموعه نرم‌افزاری مایکروسافت آفیس شد. آخرین نسخه ی این نرم افزار کاربردی با عنوان آفیس 2020 عرضه شد.

۱.کاربرگی به نام فروش ایجاد کنید شامل کالا،تعداد،قیمت واحد،رنگ،تخفیف،قیمت نهایی حداقل ۵ کالا

۲.جدول بر اساس نام کالا مرتب شود

۳.کالا های به رنگ قرمز شامل ۱۰ درصد تخفیف و مشکی ۵ درصد و دیگر کالا ۳۰ درصد محاسبه شود

۴.میانگین تعداد و جمع قیمت نهایی انها را محاسبه کنید

۵‌.نموداری دایره ای از قیمت نهایی انها در شیت دیگری نشان دهید

این پروژه اکسل توسط تیم تخصصی پایاپروژه انجام گرفته و بصورت فایل پروژه آماده در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.

پروژه آماده اکسل :

در پروژه اکسل علاوه بر کدنویسی ما توضیحات کار را نیز ارائه داده ایم. تا مشتری محترم بتوانند درک صحیحی از روند انجام پروژه داشته باشند.

نمونه پروژه های آماده اکسل :

پایاپروژه مفتخر است تا به امروز صدها پروژه مربوط به اکسل انجام داده است. که برخی از آنها را جهت دانلود شما عزیزان در سایت بارگزاری نموده ایم. جهت مشاهده و دانلود روی لینک روبرو کلیک نمایید: نمونه پروژه های اکسل

روش دریافت پروژه آماده اکسل:

شما عزیزان میتوانید پروژه مورد نظر را از لینک زیر به سبد خرید خود اضافه نموده و پس از پرداخت هزینه پروژه آن را آپلود نمایید.

بروز خطای احتمالی در دانلود پروژه اکسل:

درصورت بروز خطای احتمالی در حین آپلود فایل پروژه اکسل مورد نظر میتوانید با شماره 09108760286 تماس حاصل نمایید یا از طریق آیدی تلگرام @paya001 به ما پیام دهید تا پشتیبانی تیم در اسرع وقت به درخواست شما رسیدگی نماید.