پروژه آماده اکسل 

توضیحات پروژه اکسل:

اکسل جزو بهترین و کارآمد ترین نرم‌افزار در حیطه انجام محاسبات به شمار می رود که توسط شرکت مایکروسافت در دسترس عموم قرار گرفته است. طبیعتا در هر سازمان و شرکت مالی و حسابداری که وارد شده اید صفحه‌های محتوی از سلول نرم‌افزار اکسل را مشاهده خواهید نمود که بر روی سیستم آن‌ها در حال کار می باشد.

قابلیت های این نرم‌افزار همراه با امکانات خارق العاده عبارت است از: 1:طبقه‌بندی داده‌ها و همچنین اطلاعات 2:فرمول‌بندی 3:نمایش آن‌ها به شکل نمودار و غیره. ناگفته نماند که این قابلیت ‌ها از سطح معمولی تا پیشرفته را برخوردار می باشد که برای بهره مندی محدود از کل امکانات آن، فراگیری یادگیری اکسل و افزایش تسلط و توانایی خود بر این نرم افزار اجباری خواهد بود.

این نرم‌افزار محاسباتی جهت مقصد های خاص و افراد متفاوت طراحی شده است در ضمن با وجود اینکه اکسل از مزایا و معایب عجیبی برخوردار می باشد اما باز هم توانسته با ترکیب نمودن تمام این نقاط قوت ها و نقض ها، رتبه منحصر به فردی را میان کاربران خود به خصوص {{تحلیلگران و حسابداران}} به ارمغان بیاورد.

30 تا مقاله داخل اون فایل زیپ هست باید داخل فایل اکسل یه سری اطلاعاتشون مثل عنوان ، سال انتشار ، نویسنده و …. گذاشته بشه. فقط یه کپی پیست هست باید داخل فایل نمونه اطلاعاتی که هست خذف کنه اطلاعات این مقالاتو بزاره
این پروژه توسط تیم تخصصی پایاپروژه انجام گرفته و بصورت فایل پروژه آماده در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. توضیحات پروژه اکسل

پروژه آماده اکسل :

در پروژه اکسل علاوه بر کدنویسی ما توضیحات کار را نیز ارائه داده ایم. تا مشتری محترم بتوانند درک صحیحی از روند انجام پروژه داشته باشند.

نمونه پروژه های آماده اکسل :

پایاپروژه مفتخر است تا به امروز صدها پروژه مربوط به اکسل انجام داده است. که برخی از آنها را جهت دانلود شما عزیزان در سایت بارگزاری نموده ایم. جهت مشاهده و دانلود روی لینک روبرو کلیک نمایید: نمونه پروژه های اکسل

روش دریافت پروژه آماده اکسل:

شما عزیزان میتوانید پروژه مورد نظر را از لینک زیر به سبد خرید خود اضافه نموده و پس از پرداخت هزینه پروژه آن را آپلود نمایید.

بروز خطای احتمالی در دانلود پروژه اکسل:

درصورت بروز خطای احتمالی در حین آپلود فایل پروژه اکسل مورد نظر میتوانید با شماره 09108760286 تماس حاصل نمایید یا از طریق آیدی تلگرام @paya001 به ما پیام دهید تا پشتیبانی تیم در اسرع وقت به درخواست شما رسیدگی نماید.