پروژه آماده اکسل

توضیحات پروژه اکسل:

مایکروسافت اکسل {Microsoft Excel}، یکی از نرم افزارهای کاربردی برای ایجاد صفحه گسترده می باشد؛ و در شرکت و بخش های اداری {حسابداری} از نرم افزار کارآمد به حساب می آید. اکسل توسط کمپانی قدرتمند و پرطرفدار Office برای سیستم عامل Windows و Mac به عرضه در آمد. { محاسبات ریاضی – آماری – متنی – و رسم نمودار با استفاده از ابزارهای گرافیکی } از مهم ترین قابلیت های اکسل هستند.

در اینجا یک پروژه اکسل می باشد که این پروژه توسط متخصصین اکسل تیم پایا پروژه انجام شده و به عنوان پروژه آماده در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.

پروژه آماده اکسل:

در پروژه اکسل ما توضیحات کار را نیز ارائه داده ایم. تا مشتری محترم بتوانند درک صحیحی از روند انجام پروژه داشته باشند.

نمونه پروژه های آماده اکسل:

پایاپروژه مفتخر است تا به امروز صدها پروژه مربوط به اکسل انجام داده است. که برخی از آنها را جهت دانلود شما عزیزان در سایت بارگزاری نموده ایم. جهت مشاهده و دانلود روی لینک روبرو کلیک نمایید: نمونه پروژه های اکسل

روش دریافت پروژه آماده اکسل:

شما عزیزان میتوانید پروژه مورد نظر را از لینک زیر به سبد خرید خود اضافه نموده و پس از پرداخت هزینه پروژه آن را آپلود نمایید.

بروز خطای احتمالی در دانلود پروژه اکسل:

درصورت بروز خطای احتمالی در حین آپلود فایل پروژه اکسل مورد نظر میتوانید با شماره 09108760286 تماس حاصل نمایید یا از طریق آیدی تلگرام @paya001 به ما پیام دهید تا پشتیبانی تیم در اسرع وقت به درخواست شما رسیدگی نماید.