پروژه آماده فیزیک با اکسل 

توضیحات اکسل:

اکسل Excel یک نرم افزار صفحه گسترده می باشد که توسط شرکت مایکروسافت و تحت عنوان آفیس در سال 1991 میلادی به بازار عرضه شد. اکسل تداخل زیادی با رشته حسابداری و مهندسی پیدا کرده و یادگیری آن باعث می شود افراد به سریع ترین شکل ممکن وارد بازار کار شوند. این نرم افزار در زمینه هایی همچون: محاسبات ریاضی – آماری – و نمودار کشی کاربرد دارد. اکسل به حسابداران این امکان را می دهد تا بتوانند معاملات و گزارشات (صورت های مالی) را به ساده ترین شکل ممکن ثبت و آنالیز نمایند.

این برنامه محبوب راه را برای مهندسان در مباحثی نظیر: معادلات دیفرانسیل – اقتصاد سنجی- مدیریت و کنترل پروژه – کنترل کیفیت آماری و غیره هموار تر می سازد. در واقع بهره گیری از اکسل در مهندسی صنایع باعث شده تا انتخاب طرح بهینه از میان دو یا چند طرح اقتصادی و مالی مانند: نقطه سربه سر و میزان استهلاک بهتر انجام گیرد.

در این پروژه رسم نمودار پادهمبستگی ازن و نیتروژن دی اکسید یا

رسم نمودار روند روزانه گازهایی (دو گاز در یک نمودار) که منبع اصلی آن‌ها اتومبیل‌ها هستند،. یکی از دو مورد پروژه هست.

در مورد آلودگی هوا با اکسل در کل ۶ نمودار

سه تا میانگین روزهای ماه که نمودار ماهانه

سه تا هم نمودار روزانه در 24 ساعت تصویر نمودار 2 به 2 برای نمونه در 24 ساعت اول در زیر قابل مشاهده است. اینکار توسط متخصصین اکسل تیم تخصصی پایاپروژه انجام شده و بصورت پروزه اماده در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.

پروژه آماده اکسل:

در پروژه اکسل ما توضیحات کار را نیز ارائه داده ایم. تا مشتری محترم بتوانند درک صحیحی از روند انجام پروژه داشته باشند.

نمونه پروژه های آماده اکسل:

پایاپروژه مفتخر است تا به امروز صدها پروژه مربوط به اکسل انجام داده است. که برخی از آنها را جهت دانلود شما عزیزان در سایت بارگزاری نموده ایم. جهت مشاهده و دانلود روی لینک روبرو کلیک نمایید: نمونه پروژه های اکسل

روش دریافت پروژه آماده اکسل:

شما عزیزان میتوانید پروژه مورد نظر را از لینک زیر به سبد خرید خود اضافه نموده و پس از پرداخت هزینه پروژه آن را آپلود نمایید.

بروز خطای احتمالی در دانلود پروژه اکسل:

درصورت بروز خطای احتمالی در حین آپلود فایل پروژه اکسل مورد نظر میتوانید با شماره 09108760286 تماس حاصل نمایید یا از طریق آیدی تلگرام @paya001 به ما پیام دهید تا پشتیبانی تیم در اسرع وقت به درخواست شما رسیدگی نماید.