پروژه آماده اکسل 

توضیحات پروژه اکسل :

نرم افزار اکسل یکی از نرم افزارهای مجموعه آفیس می باشد. اکسل از انواع نرم افزارهای صفحه گسترده است، که جداول بزرگی در ستون و ردیفدر آن قرار می گیرد. 

بدلیل قدرت و انعطاف پذیری بالای اکسلر، این نرم افزار حدود 4 دهه است که به یکی از پرکاربردترین نرم افزارهای تجاری مبدل گشته است. این نرم افزار استفاده های زیادی داشته و مورد کاربرد تمایم مردم جهان قرار گرفته است.

 در این پروژه که نتایج آن در عکس های زیر آمده وبا اکسل مواردی که در زیر عکس ها می باشد محاسبه شده است. سپس این اعداد Npv.Pv باید حساب می شدند.و در عکس زیر مواردی که باید محاسبه شوند شامل:

Pv –Fv –Npv- Irr- Pmt- Rate- xnpv- Mirr –Xirr- Sln- Price

تیم پایاپروژه این پروژه را انجام داده و بصورت پروژه آماده برای شما در سایت بارگزاری نموده است.

پروژه آماده اکسل :

در پروژه اکسل  علاوه بر کدنویسی ما توضیحات کار را نیز ارائه داده ایم. تا مشتری محترم بتوانند درک صحیحی از روند انجام پروژه داشته باشند.

نمونه پروژه های آماده اکسل :

پایاپروژه مفتخر است تا به امروز صدها پروژه مربوط به  اکسل انجام داده است. که برخی از آنها را جهت دانلود شما عزیزان در سایت بارگزاری نموده ایم. جهت مشاهده و دانلود روی لینک روبرو کلیک نمایید: نمونه پروژه های اکسل 

روش دریافت پروژه آماده اکسل :

شما عزیزان میتوانید پروژه مورد نظر را از لینک زیر به سبد خرید خود اضافه نموده و پس از پرداخت هزینه پروژه آن را آپلود نمایید.

بروز خطای احتمالی در دانلود پروژه اکسل :

درصورت بروز خطای احتمالی در حین آپلود فایل پروژه اکسل مورد نظر میتوانید با شماره 09108760286 تماس حاصل نمایید یا از طریق آیدی تلگرام @paya001 به ما پیام دهید تا پشتیبانی تیم در اسرع وقت به درخواست شما رسیدگی نماید.

/vc_column[_text]