پروژه آماده تحلیل سلسله مراتبی ahp 

توضیحات پروژه تحلیل سلسله مراتبی ahp:

فرض کنید موضوعات از کلمه های خیلی مهم {تصمیم و مدیریت} آغاز شده است. مهمترین عملی که یک مدیر باید حتما انجام بدهد تصمیم گیری می باشد. و معمولا همه ی ما انسان ها همواره در حال تصمیم گیری هستیم، چون زندگی خودمان را داریم مدیریت می کنیم. برد و یا باخت انسان یا یک مدیر، دقیقا به تصمیم گیری درستی است که توسط خودش اخذ می شود بستگی دارد.

بنابراین به کارگیری روش های علمی در زمینه تصمیم گیری کاملا ضروری می باشد؛ حال سوالی که در اینجا به وجود می آید در جوابش باید گفت که یک سازمان یا یک شخص اغلب بر اساس یک معیار تصمیم گیری نمی کند، زیرا که تصمیم گیری ها به چند معیاره یا همان چند شاخصه شدن تبدیل شده است. مثال: برای خرید یک خودرو، همزمان ملاک هایی شامل هزینه، زیبایی، مصرف سوخت و ایمنی از اهمیت بالا و بیشتری برخوردار می باشد.

روش های تصمیم گیری چند معیاره یا همان چند شاخصه (MCDM) دارای تنوع می باشند و عبارت است از: AHP، ANP، Entropy، SAW، Topsis، Electre، Promethee. پس در انتها می توان گفت که تحلیل سلسله مراتبی یا ahp یکی از روش های تصمیم گیری چند معیاره یا همان چند شاخصه می باشد که حتی از پر کاربرد ترین ها نیز محسوب می شود. ahp گسترده شده از کلمه های Analytical Hierarchy Proccess به معنی فرایند تحلیل سلسله مراتبی است.

پروژه ahp تحلیل سلسله مراتبی برای انتخاب مکان مناسب برای احداث کارخونه رو تحلیل سلسله مراتبی اول می باشد.

معیار مواد اولیه/بازار مصرف/ نیروی انسانی/زمین/آب/امکانات تاسیسات/حمل و نقل/سیاست‌های دولت/ امکانات بهداشتی/ارتباطات/شرایط اقلیمی

گزینه ها

استان های تهران/قزوین/گیلان/آذربایجان شرقی/خراسان/کرمان/همدان/خوزستان

که از بین این گزینه ها تهران انتخاب شده است.

و یک تحلیل دیگر برای شهرک های صنعتی تهران

تحلیل دوم

معیارها امکانات شهری/راه های ارتباطی/قیمت زمین/نزدیکی به مراکز تامین مواد اولیه و بازار مصرف

و گزینه ها

عباس آباد/پایتخت/دماوند/نظر آباد/اشتهارد/نصیر آباد/فیروزکوه/شمس آباد/پیشوا/پرند

که از بین اینها

شمس آباد انتخاب شده است.

این پروژه توسط تیم تخصصی پایاپروژه انجام گرفته و بصورت فایل پروژه آماده بهمراه گزارشکار در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.

پروژه آماده تحلیل سلسله مراتبی ahp :

در پروژه تحلیل سلسله مراتبی ahp علاوه بر کدنویسی ما توضیحات کار را نیز ارائه داده ایم. تا مشتری محترم بتوانند درک صحیحی از روند انجام پروژه داشته باشند.

نمونه پروژه های آماده تحلیل سلسله مراتبی ahp :

پایاپروژه مفتخر است تا به امروز صدها پروژه مربوط به تحلیل سلسله مراتبی ahp انجام داده است. که برخی از آنها را جهت دانلود شما عزیزان در سایت بارگزاری نموده ایم. جهت مشاهده و دانلود روی لینک روبرو کلیک نمایید: نمونه پروژه های تحلیل سلسله مراتبی ahp

روش دریافت پروژه آماده تحلیل سلسله مراتبی ahp:

شما عزیزان میتوانید پروژه مورد نظر را از لینک زیر به سبد خرید خود اضافه نموده و پس از پرداخت هزینه پروژه آن را آپلود نمایید.

بروز خطای احتمالی در دانلود پروژه تحلیل سلسله مراتبی ahp:

درصورت بروز خطای احتمالی در حین آپلود فایل پروژه تحلیل سلسله مراتبی ahp مورد نظر میتوانید با شماره ۰۹۱۰۸۷۶۰۲۸۶ تماس حاصل نمایید یا از طریق آیدی تلگرام @paya001 به ما پیام دهید تا پشتیبانی تیم در اسرع وقت به درخواست شما رسیدگی نماید.

۸۰,۰۰۰ تومان – خرید
فهرست
WeCreativez WhatsApp Support
ساعت کاری 8 صبح الی 21 شب می باشد و از طریق شماره 09108760286 می توانید با ما در ارتباط باشید.
👋 سلام، چطور میتونم به شما کمک کنم؟