پروژه آماده زبان سی C 

توضیحات پروژه زبان سی C:

زبان برنامه‌ نویسی سی C جزو معدود برنامه های می باشد که از امکاناتی نظیر: ( کامپایل‌ شونده – دستوری – و روند گرا ) برخوردار می باشد. این نرم افزار کاربردی و پرطرفدار در سال 1972 توسط Dennis M. Ritchie در آزمایشگاه های bell telephone رونمایی شد و برای اولین بار در سیستم عامل یونیکس اجرا شد. بعد از گذشت چند سال از عرضه زبان C برخی برنامه نویسان و توسعه دهندگان نرم افزار مدرن تصمیم به استفاده و به کارگیری گسترده از این زبان در انواع کامپیوترها و سخت‌افزار های گوناگون گرفتند.

زبان برنامه نویسی C توانسته با سایر زبان ها هم نوع خود همچون جاوا یکی محیط رقابتی ایجاد کند تا از جایگاه ثابتی در میان عموم برخوردار شود. قدرت و کیفیت زبان سی باعث شده اکثر شرکت های بزرگ و محبوب از جمله: ** مایکروسافت , لینوکس , و اپل ** از این برنامه نویسی حرفه ای استفاده های کاربردی کنند. این شرکت ها در واقع در اغلب محصولاتشان نظیر: Windows – Mac – Android – iOS و …. سی C را به عنوان هسته مرکزی به کار گرفته اند.

در اینجا دو تمرین موجود می باشد که از جست و جوی دودویی، باید برای همه ی آنها استفاده کرد تا یک شبه کد به زبان سی نوشته شود. صفحه 5 تمرین 14 و صفحه 10 تمرین 44 می باشد.

برای سوالات، باید شبه کد به زبان سی نوشته شود.

منظور شبه کدی که جزئیات زیادی نداشته و مفهوم رسانده شود.

این کار توسط متخصصین پایا پروژه انجام گرفته و به صورت پروژه آماده در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. توضیحات پروژه زبان سی C

پروژه آماده زبان سی C:

در پروژه زبان سی C ما توضیحات کار را نیز ارائه داده ایم. تا مشتری محترم بتوانند درک صحیحی از روند انجام پروژه داشته باشند.

نمونه پروژه های آماده زبان سی C:

پایاپروژه مفتخر است تا به امروز صدها پروژه مربوط به زبان سی C انجام داده است. که برخی از آنها را جهت دانلود شما عزیزان در سایت بارگزاری نموده ایم. جهت مشاهده و دانلود روی لینک روبرو کلیک نمایید: نمونه پروژه های زبان برنامه نویسی سی C

روش دریافت پروژه آماده زبان سی C:

شما عزیزان میتوانید پروژه مورد نظر را از لینک زیر به سبد خرید خود اضافه نموده و پس از پرداخت هزینه پروژه آن را آپلود نمایید.

بروز خطای احتمالی در دانلود پروژه زبان سی C:

درصورت بروز خطای احتمالی در حین آپلود فایل پروژه زبان سی C مورد نظر میتوانید با شماره 09108760286 تماس حاصل نمایید یا از طریق آیدی تلگرام @paya001 به ما پیام دهید تا پشتیبانی تیم در اسرع وقت به درخواست شما رسیدگی نماید.

[/vc_column][/vc_row]