پروژه آماده زبان سی C

توضیحات پروژه زبان سی C:

زبان برنامه نویسی سی C جزو آن دسته از برنامه های است که با کمک آن می توان به هر نوع از ویژگی ها از جمله: ( همه‌ منظوره – کامپایل‌ شونده – سطح میانی – و روند گرا بودن ) دست پیدا کرد. این زبان توسط دنیس ریچی در آزمایشگاه‌ های بل در سال 1972 میلادی رونمایی شد. زبان C در طی سالیان اخیر رشد روز افزونی داشته؛ به طوری که علاوه بر ویژگی های مذکور ویژگی هایی همچون: ( نظارت بر نوع داده‌ها و چاپ کتاب ) هم نیز به آن اضافه گردید.

زبان برنامه نویسی C که خیلی زود توانست پر طرفدار شود امروزه توانسته در پیاده سازی اکثر نرم افزارها و سخت افزار ها و همچنین سیستم عامل ها موثر باشد. لازم به ذکر است زبان سی توانسته با هدف گذاری های نوین به ایجاد زبان های برنامه نویسی جدید تر نظیر: C++ / Java / C#‎ و غیره هم کمک بسزایی کند.

پروژه game of life به زبان C روی Gitlab توسط متخصصین زبان سی گروه پایا پروژه انجام گرفته، و به صورت پروژه آماده در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.

پروژه آماده زبان سی C:

در پروژه زبان سی C ما توضیحات کار را نیز ارائه داده ایم. تا مشتری محترم بتوانند درک صحیحی از روند انجام پروژه داشته باشند.

نمونه پروژه های آماده زبان سی C:

پایاپروژه مفتخر است تا به امروز صدها پروژه مربوط به زبان سی C انجام داده است. که برخی از آنها را جهت دانلود شما عزیزان در سایت بارگزاری نموده ایم. جهت مشاهده و دانلود روی لینک روبرو کلیک نمایید: نمونه پروژه های برنامه نویسی C

روش دریافت پروژه آماده زبان سی C:

شما عزیزان میتوانید پروژه مورد نظر را از لینک زیر به سبد خرید خود اضافه نموده و پس از پرداخت هزینه پروژه آن را آپلود نمایید.

بروز خطای احتمالی در دانلود پروژه زبان سی C:

درصورت بروز خطای احتمالی در حین آپلود فایل پروژه زبان سی C مورد نظر میتوانید با شماره 09108760286 تماس حاصل نمایید یا از طریق آیدی تلگرام @paya001 به ما پیام دهید تا پشتیبانی تیم در اسرع وقت به درخواست شما رسیدگی نماید.