پروژه آماده شبيه سازي با نرم افزار سيلواكو

توضیحات پروژه شبيه سازي با نرم افزار سيلواكو :

نرم افزار سیلواکو از جمله برنامه هایی که در حوزه شبیه سازی نیمه هادی می باشد. که این  توانایی  را دارد که شبیه سازی فرایند ساخت ادوات نیمه هادی (اکسیداسیون، نفوذ، کاشت یونی، زدایش، لایه نشانی و لیتوگرافی و …) و همینطور شبیه سازی ادوات نیمه هادی از جمله: MOSFET ها، HEMT، سلول خورشیدی، کوانتومی، لیزرهای نیمه هادی و …  را انحام دهد. ناگفته نماند که برنامه سیلواکو شامل چندین شبیه ساز است که مهمترین آن ها عبارتند از ATHENA ،ATLAS ، cell Victor و … که هر کدام از آنها برای هدف های مشخصی ساخته شده اند.

در این پروژه  اماده شبیه سازی ترانزیستور کانال p با سیلواکو انجام شده است.

فرایند  ساخت با Athena میباشد , مراحل شبیه سازی  این نرم افزار  با ATLAS است.

طول خگیت ۰.۵ میکرو متر میباشد.  و همچنین در فایل پروژه، کد و توضیحات اضافی  به همراه فیلم آموزشی  به طور کامل وجود دارد.

پروژه آماده شبيه سازي با نرم افزار سيلواكو:

در پروژه شبيه سازي با نرم افزار سيلواكو علاوه بر کدنویسی ما توضیحات کار را نیز ارائه داده ایم. تا مشتری محترم بتوانند درک صحیحی از روند انجام پروژه داشته باشند.

نمونه پروژه های آماده شبيه سازي با نرم افزار سيلواكو  :

پایاپروژه مفتخر است تا به امروز صدها پروژه مربوط به شبيه سازي با نرم افزار سيلواكو انجام داده است. که برخی از آنها را جهت دانلود شما عزیزان در سایت بارگزاری نموده ایم. جهت مشاهده و دانلود روی لینک روبرو کلیک نمایید: نمونه پروژه های شبيه سازي با نرم افزار سيلواكو

روش دریافت پروژه آماده شبيه سازي با نرم افزار سيلواكو:

شما عزیزان میتوانید پروژه مورد نظر را از لینک زیر به سبد خرید خود اضافه نموده و پس از پرداخت هزینه پروژه آن را آپلود نمایید.

بروز خطای احتمالی در دانلود پروژه شبيه سازي با نرم افزار سيلواكو :

درصورت بروز خطای احتمالی در حین آپلود فایل پروژه  شبيه سازي با نرم افزار سيلواكومورد نظر میتوانید با شماره ۰۹۱۰۸۷۶۰۲۸۶ تماس حاصل نمایید یا از طریق آیدی تلگرام @paya001 به ما پیام دهید تا پشتیبانی تیم در اسرع وقت به درخواست شما رسیدگی نماید.

۳۰,۰۰۰ تومان – خرید
فهرست
WeCreativez WhatsApp Support
ساعت کاری 8 صبح الی 21 شب می باشد و از طریق شماره 09108760286 می توانید با ما در ارتباط باشید.
👋 سلام، چطور میتونم به شما کمک کنم؟