پروژه آماده ماکسول maxwell 

توضیحات پروژه ماکسول maxwell:

ماکسول {Maxwell}جزو نرم افزار های پیشرفته و حرفه ای در زمینه آنالیز میدان‌ها و ادوات مغناطیسی و همچنین اجسام و دستگاه های الکترومغناطیسی شامل: { موتورها – ژنراتورها – ترانسفورماتورها – سیم‌پیچ‌ها } به شمار می رود. از نکات قابل توجه در رابطه با این نرم افزار کارایی آن به صورت 2 و 3 بعدی و استفاده از فناوری های روش اجزا محدود یا همان {FEM}، که بر روی این نرم افزار پایه گذاری شده است می باشد.

برنامه ماکسول توسط شرکت Ansys خریداری و به همین دلیل نام آن به Ansys Maxwell تغییر یافت؛ در واقع شرکت انسیس توانسته با اعمال استاندارد های بروز و با بهره گیری از آخرین تكنولوژي موجود و ساخته شده ماکسول را به یکی از محبوب ترین و پراستفاده نرم افزار در زمینه طراحی و شبیه سازی تبدیل کند.

لازم به ذکر است که برنامه ماکسول بسیار انعطاف پذیر است و با گسترش صنعت برق به استفاده از انرژی های برقی به امکانات این نرم‌افزار افزوده شده است؛ به طوری که این نرم افزار به توانایی شبیه سازی و ساخت اکثر وسایل برقی همانند: ماشین‌ های الکتریکی / گیربکس‌ های مغناطیسی / الکترواستاتیکی و .. دست یافته است. به طوری کلی Maxwell برای راحتی کار مهندسان برق ساخته شده است و در گرایش های قدرت و الکترونیک از کاربردهای موثر و مفیدی برخوردار می باشد.

در این مقاله بخشی مربوط به نرم افزار ماکسول وجود دارد که توسط متخصصین پایا پروژه انجام شده است؛ مراحل کار و روش انجام به طور کامل و جامع توضیح داده شده است. توضیحات پروژه ماکسول MAXWELL

پروژه آماده ماکسول maxwell:

در پروژه ماکسول maxwell ما توضیحات کار را نیز ارائه داده ایم. تا مشتری محترم بتوانند درک صحیحی از روند انجام پروژه داشته باشند.

نمونه پروژه های آماده ماکسول maxwell:

پایاپروژه مفتخر است تا به امروز صدها پروژه مربوط به ماکسول maxwell انجام داده است. که برخی از آنها را جهت دانلود شما عزیزان در سایت بارگزاری نموده ایم. جهت مشاهده و دانلود روی لینک روبرو کلیک نمایید: نمونه پروژه های مهندسی برق

روش دریافت پروژه آماده ماکسول maxwell:

شما عزیزان میتوانید پروژه مورد نظر را از لینک زیر به سبد خرید خود اضافه نموده و پس از پرداخت هزینه پروژه آن را آپلود نمایید.

بروز خطای احتمالی در دانلود پروژه ماکسول maxwell:

درصورت بروز خطای احتمالی در حین آپلود فایل پروژه ماکسول maxwell مورد نظر میتوانید با شماره 09108760286 تماس حاصل نمایید یا از طریق آیدی تلگرام @paya001 به ما پیام دهید تا پشتیبانی تیم در اسرع وقت به درخواست شما رسیدگی نماید.