پروژه آماده مکس پلاس MAX+PLUS 

توضیحات مکس پلاس MAX+PLUS:

مکس پلاس { MAX+PLUS } نام نرم افزاری کاربردی است که تخصص اصلی آن در حیطه طراحی مدارات منطقی و دیجیتالی می باشد. این برنامه به دانشجویان مهندسی برق – الکترونیک این امکان را می دهد تا بتوانند مدارهای فوق را به سادگی کامپایل و به تست آنها بپردازند.

از جمله مدار های منطقی و دیجیتال می توان ** CPU , CPLD , FPGA ** را نام که MaxPlus توانسته با رابط گرافیکی قدرتمند خود به کامپایل و پروگرام آنها بپردازد. مکس پلاس که محصول شرکت Altra می باشد علاوه بر موارد گفته شده دارای ویژگی های زیر می باشد: پشتیبانی از زبان های VHDL و Verilog – عملکرد سریع – داشتن رابط کاربری پیشرفته و شگفت انگیز.

در اینجا یک نیم جمع کننده برای مدار منطقی بصورت ساده طراحی شده که با مکس پلاس 2 با کامپایل طبق تصاویر زیر توسط متخصصین مهندسی برق گروه پایاپروژه انجام شده و بصورت پروژه آماده در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.

پروژه آماده مکس پلاس MAX+PLUS:

در پروژه مکس پلاس MAX+PLUS ما توضیحات کار را نیز ارائه داده ایم. تا مشتری محترم بتوانند درک صحیحی از روند انجام پروژه داشته باشند.

نمونه پروژه های آماده مکس پلاس MAX+PLUS:

پایاپروژه مفتخر است تا به امروز صدها پروژه مربوط به مکس پلاس MAX+PLUS انجام داده است. که برخی از آنها را جهت دانلود شما عزیزان در سایت بارگزاری نموده ایم. جهت مشاهده و دانلود روی لینک روبرو کلیک نمایید: نمونه پروژه های مهندسی برق

روش دریافت پروژه آماده مکس پلاس MAX+PLUS:

شما عزیزان میتوانید پروژه مورد نظر را از لینک زیر به سبد خرید خود اضافه نموده و پس از پرداخت هزینه پروژه آن را آپلود نمایید.

بروز خطای احتمالی در دانلود پروژه مکس پلاس MAX+PLUS:

درصورت بروز خطای احتمالی در حین آپلود فایل پروژه مکس پلاس MAX+PLUS مورد نظر میتوانید با شماره 09108760286 تماس حاصل نمایید یا از طریق آیدی تلگرام @paya001 به ما پیام دهید تا پشتیبانی تیم در اسرع وقت به درخواست شما رسیدگی نماید.