پروژه آماده پاورپوینت

توضیحات پروژه پاورپوینت:

یکی از نرم افزار های محبوب شرکت مایکروسافت آفیس ، پاورپوینت Powerpoint می باشد که کار اصلی آن طراحی و ساخت اسلاید های گوناگون و نمایش دادن آن در صفحه مانیتور می باشد .
هر شرکت و مجموعه ای برای فعالیت نیاز به یک گرافیست حرفه ای دارد تا محصولات و خدمات خود را به شکل حرفه ای به دیگران نمایش دهد و پاورپوینت ابزار مناسبی برای وارد شدن به بازار کار است .
پاورپوینت Powerpoint نرم افزاری ایده آل و ساده برای ساخت فایل های چند رسانه ای و تصویری است که تبلیغات معرفی شرکت و پروژه های شرکتی ، برنامه های اطلاع رسانی و کاتالوگ های الکترونیکی نمونه هایی از این فایل ها می باشند .
در سال ۱۹۸۷ نرم افزار پاورپوینت برای اولین بار توسط شرکت فورتات در کالیفرنیا طراحی شد و یازده سال بعد در سال ۱۹۹۸ با قیمت چهارده میلیون دلار شرکت فورتات توسط مایکروسافت خریداری شد .
در این پروژه فصل دوم کتاب مبانی و زیرساخت فناوری اطلاعات به صورت پاورپوینت
سر تیترهای فصل به صورت چند خط توضیح می باشد.

در 16 اسلاید اماده شده است.
این کار توسط کارشناسان آفیس تیم پایاپروژه انجام گرفته و بصورت پروژه آماده در اختیار شما عزیزان می باشد .

پروژه آماده پاورپوینت:

در پروژه پاورپوینت ما توضیحات کار را نیز ارائه داده ایم. تا مشتری محترم بتوانند درک صحیحی از روند انجام پروژه داشته باشند.

نمونه پروژه های آماده پاورپوینت:

پایاپروژه مفتخر است تا به امروز صدها پروژه مربوط به پاورپوینت هوش مصنوعی انجام داده است. که برخی از آنها را جهت دانلود شما عزیزان در سایت بارگزاری نموده ایم. جهت مشاهده و دانلود روی لینک روبرو کلیک نمایید: نمونه پروژه های پاورپوینت

روش دریافت پروژه آماده پاورپوینت:

شما عزیزان میتوانید پروژه مورد نظر را از لینک زیر به سبد خرید خود اضافه نموده و پس از پرداخت هزینه پروژه آن را آپلود نمایید.

بروز خطای احتمالی در دانلود پروژه پاورپوینت:

درصورت بروز خطای احتمالی در حین آپلود فایل پروژه پاورپوینت هوش مصنوعی مورد نظر میتوانید با شماره 09108760286 تماس حاصل نمایید یا از طریق آیدی تلگرام @paya001 به ما پیام دهید تا پشتیبانی تیم در اسرع وقت به درخواست شما رسیدگی نماید.