پروژه آماده نرم افزار پروتئوس 

توضیحات پروتئوس:

نرم افزاری که مهندسین الکترونیک از آن برای طراحی برد های مدارچاپی PCB ، ایجاد شماتیک مدار و شبیه سازی آن استفاده می کنند نرم افزار پروتئوس Proteus می باشند .
محیط این نرم افزار شبیه دنیای واقعی می باشد که یکی از ویژگی‌ های بارز این نرم افزار است .
نخستین نسخه از این نرم افزار محصول شرکت لب سنتز الکترونیکز است که توسط رئیس شرکت جان جیمسون در سال ۱۹۸۸ توسعه گردید .
ترسیم مدار های مختلف و طراحی شماتیک PCB دو قسمت اصلی نرم افزار پروتئوس می باشند که با آن ها می توان مدار ها را طراحی و شبیه سازی کرد و برای طراحی یک برد مدار چاپی استفاده کرد .
یکی دیگر از ویژگی های نرم افزار پروتئوس مربوط که نمای سه بعدی طراحی PCB می باشد .
همچنین نرم افزار پروتئوس برای مبتدی ها نسبت به نرم افزار های دیگر از نظر انعطاف پذیری ، آسانی و قدرت بسیار مناسب تر می باشد .

پروژه آماده پروتئوس:

در پروژه پروتئوس ما توضیحات کار را نیز ارائه داده ایم. تا مشتری محترم بتوانند درک صحیحی از روند انجام پروژه داشته باشند.

نمونه پروژه های آماده پروتئوس:

پایاپروژه مفتخر است تا به امروز صدها پروژه مربوط به پروتئوس انجام داده است. که برخی از آنها را جهت دانلود شما عزیزان در سایت بارگزاری نموده ایم. جهت مشاهده و دانلود روی لینک روبرو کلیک نمایید: نمونه پروژه های پروتئوس

 

روش دریافت پروژه آماده پروتئوس:

شما عزیزان میتوانید پروژه مورد نظر را از لینک زیر به سبد خرید خود اضافه نموده و پس از پرداخت هزینه پروژه آن را آپلود نمایید.

بروز خطای احتمالی در دانلود پروژه پروتئوس:

درصورت بروز خطای احتمالی در حین آپلود فایل پروژه پروتئوس مورد نظر میتوانید با شماره 09108760286 تماس حاصل نمایید یا از طریق آیدی تلگرام @paya001 به ما پیام دهید تا پشتیبانی تیم در اسرع وقت به درخواست شما رسیدگی نماید.