پروژه آماده کارگاه برق و مدار الکتریکی 

توضیحات پروژه کارگاه برق و مدار الکتریکی:

یکی از درس های مهم و تعیین کننده ای که دانشجویان رشته مهندسی برق باید آن را فرا بگیرند، درس مدارهای الکتریکی و کارگاه برق می باشد. این درس به عنوان دروس شناور و پایه در تمام گرایش های مهندسی برق به خصوص گرایش برق الکترونیک شناخته می شود. از ویژگی های این درس شناخت محیط کاری مهندسی و برق برای دانشجویان می باشد.

به طور کلی مدار های الکتریکی، از اتصال چند قطعات الکتریکی غیرفعال نظیر: { مقاومت – خازن – القاگر – لامپ } با یک قطعه فعال مانند ترانزیستور و یا ترکیبی از آنها پدید می‌آیند. عوامل تشکیل دهنده این مدار ها عموما باتری یا مولد می باشند که در آن به عنوان منبع تغذیه و هسته مرکزی عمل می کنند. سیم های این مدار ها نیز از جنس مس به عنوان رسانای الکتریسیته می باشد.

به زبان ساده تر، هنگامی که قطعات مدار از نوع الکتریکی باشند آن را مدار الکتریکی نامیده و هنگامی که این قطعات ترکیبی از اجزای الکتریکی و الکترونیکی باشند آنها را مدار الکترونیکی می نامند. یکی از بهترین و رایج ترین مدار ها مدارهای الکتریکی خطی می باشند. از نکات مهم در رابطه با درس کارگاه برق می توان به موارد زیر اشاره نمود؛

1: مدار های خطی از منبع جریان {ولتاژ} و عنصر های خطی مثل مقاومت به دست می آیند.

2: جریان های الکتریکی تنها می توانند در مسیر های بسته جاری شوند.

این پروژه که مربوط به کارگاه برق و آزمایشگاه مدار های مخابراتی می باشد.
از هر کدام 5 عدد آزمایش انجام شده است، به همراه فایل ورد کامل و مفصل؛ مانند دمودلاتور AM + فیلتر + تقویت کننده + اسیلاتور + … . این کار توسط متخصصین برق گروه پایا پروژه انجام شده و به صورت پروژه آماده در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.

پروژه آماده کارگاه برق و مدار الکتریکی:

در پروژه کارگاه برق و مدار الکتریکی ما توضیحات کار را نیز ارائه داده ایم. تا مشتری محترم بتوانند درک صحیحی از روند انجام پروژه داشته باشند.

نمونه پروژه های آماده کارگاه برق و مدار الکتریکی:

پایاپروژه مفتخر است تا به امروز صدها پروژه مربوط به کارگاه برق و مدار الکتریکی انجام داده است. که برخی از آنها را جهت دانلود شما عزیزان در سایت بارگزاری نموده ایم. جهت مشاهده و دانلود روی لینک روبرو کلیک نمایید: نمونه پروژه های مهندسی برق

روش دریافت پروژه آماده کارگاه برق و مدار الکتریکی:

شما عزیزان میتوانید پروژه مورد نظر را از لینک زیر به سبد خرید خود اضافه نموده و پس از پرداخت هزینه پروژه آن را آپلود نمایید.

بروز خطای احتمالی در دانلود پروژه کارگاه برق و مدار الکتریکی:

درصورت بروز خطای احتمالی در حین آپلود فایل پروژه کارگاه برق و مدار الکتریکی مورد نظر میتوانید با شماره 09108760286 تماس حاصل نمایید یا از طریق آیدی تلگرام @paya001 به ما پیام دهید تا پشتیبانی تیم در اسرع وقت به درخواست شما رسیدگی نماید.