پروژه آماده کنترل غیر خطی با متلب 

توضیحات پروژه کنترل غیر خطی:

سیستم کنترل غیرخطی { Nonlinear Control Systems } یکی از درس های با اهمیت و سرنوشت ساز از رشته مهندسی برق کنترل می باشد که در مقطع کارشناسی ارشد تدریس می شود. در درس کنترل غیر خطی دانشجویان با ابزارها و رویکردهای مربوط به تحلیل سیستم های دینامیکی غیرخطی و طراحی کنترل کننده برای این سیستم ها آشنا می شوند و آنها را مورد بررسی و مطالعه قرار می دهند. از آنجایی که این درس با تئوری های ریاضی تکامل یافته پس طبیعی است که درس کنترل غیر خطی علاوه بر مهندسی کنترل در سایر رشته های مهندسی مانند: برق – مکانیک – و شیمی نیز قابل رشد و شکوفایی و کاربردی باشند.

می توان گفت این درس یکی از غنی و قدیمی ترین درس ها می باشد که هنوز هم در بسیاری از دانشگاه ها تدریس می شوند به طوری که فارغ التحصیلان این رشته یادگیری درس کنترل غیر خطی را ابزاری برای تحلیل و کنترل سیستم های دینامیکی غیر خطی و واقعی می دانند و بسیار موثر توصیف می کنند. محققین این رشته توانسته اند با تداخل و ورود رویکردهای هوش مصنوعی مثل: ** شبکه های فازی , عصبی و تکاملی ** به این درس، کمک بسزایی کنند. از دیگر توانایی های کنترل غیر خطی تحلیل و بررسی الگوریتم های عددی در قالب یک سیستم دینامیکی می باشد.

در زیر تمرینی وجود دارد که با نرم افزار متلب انجام گرفته است. فقط تمرین 1 – 2 انجام گرفته است.

پروژه آماده کنترل غیر خطی:

در پروژه کنترل غیر خطی ما توضیحات کار را نیز ارائه داده ایم. تا مشتری محترم بتوانند درک صحیحی از روند انجام پروژه داشته باشند.

نمونه پروژه های آماده کنترل غیر خطی:

پایاپروژه مفتخر است تا به امروز صدها پروژه مربوط به کنترل غیر خطی انجام داده است. که برخی از آنها را جهت دانلود شما عزیزان در سایت بارگزاری نموده ایم. جهت مشاهده و دانلود روی لینک روبرو کلیک نمایید: نمونه پروژه های مهندسی برق

روش دریافت پروژه آماده کنترل غیر خطی:

شما عزیزان میتوانید پروژه مورد نظر را از لینک زیر به سبد خرید خود اضافه نموده و پس از پرداخت هزینه پروژه آن را آپلود نمایید.

بروز خطای احتمالی در دانلود پروژه کنترل غیر خطی:

درصورت بروز خطای احتمالی در حین آپلود فایل پروژه کنترل غیر خطی مورد نظر میتوانید با شماره 09108760286 تماس حاصل نمایید یا از طریق آیدی تلگرام @paya001 به ما پیام دهید تا پشتیبانی تیم در اسرع وقت به درخواست شما رسیدگی نماید.