پروژه آماده کارشناسی کنترل 

توضیحات پروژه کنترل:

یکی از رشته های پرطرفدار مهندسی برق می باشد از این رو گرایش کنترل تعداد قابل توجهی داوطلب را به سمت خود جذب کرده است؛ این رشته همانند سایر رشته های مهندسی نیازمند هوش ریاضیات و فیزیک می باشد که از نکات قابل توجه در مورد این رشته به حساب می آید.

در واقع رشته مهندسی کنترل ( Control engineering ) با رشته هایی همچون مکانیک – برق – کامپیوتر – الکترونیک – هوافضا و …. آمیخته شده است. یکی از ویژگی های بارز این رشته توانایی طراحی و کنترل ورودی ها و خروجی های سیستم های مربوط به این رشته می باشد؛ در اصل همین نکات باعث شده دانشجویان و مهندسان زیادی به ادامه تحصیل در گرایش کنترل ترغیب شوند.

از جمله مواردی که دانشجویان در این رشته فرا می گیرند می توان به { ترمودینامیک – آزمایشگاه – کنترل غیرخطی – و ریزپردازنده ها } اشاره نمود. از جمله مراکز صنعتی که می توان پس از اتمام تحصیل در آنها مشغول به کار شد عبارت اند از: ** کارخانه ها مخصوصا کارخانجات آهن , پتروشیمی ها , نفت و گاز , نیروگاه ها ** و غیره. نکته: مهندسی پزشکی نیر همراه این رشته تدریس می شود.

یکی از تخصصی ترین مقاطع گرایش برق کنترل کارشناسی می باشد در این دوره مواردی همچون: 1: طراحی‌ سیستم جهت نگهداری عملکرد دستگاه‌ در حد مطلوب‌ 2: اتوماتیک‌ کردن‌ خط‌ تولید و .. همواره مورد بحث است.

در اینجا یک موضوع پروژه کارشناسی مربوط به رشته مهندسی برق گرایش کنترل معرفی کردیم. منظور نحوه امکان افزایش امنیت در سیستم های SCADA در سیستم های کنترلی می باشد.

این کار توسط محققین گروه پایا پروژه انجام شده و به صورت فایل ورد برای شما عزیزان قابل دسترسی است.

پروژه آماده کنترل:

در پروژه کنترل ما توضیحات کار را نیز ارائه داده ایم. تا مشتری محترم بتوانند درک صحیحی از روند انجام پروژه داشته باشند.

نمونه پروژه های آماده کنترل:

پایاپروژه مفتخر است تا به امروز صدها پروژه مربوط به کنترل انجام داده است. که برخی از آنها را جهت دانلود شما عزیزان در سایت بارگزاری نموده ایم. جهت مشاهده و دانلود روی لینک روبرو کلیک نمایید: نمونه پروژه های مهندسی برق

روش دریافت پروژه آماده کنترل:

شما عزیزان میتوانید پروژه مورد نظر را از لینک زیر به سبد خرید خود اضافه نموده و پس از پرداخت هزینه پروژه آن را آپلود نمایید.

بروز خطای احتمالی در دانلود پروژه کنترل:

درصورت بروز خطای احتمالی در حین آپلود فایل پروژه کنترل مورد نظر میتوانید با شماره 09108760286 تماس حاصل نمایید یا از طریق آیدی تلگرام @paya001 به ما پیام دهید تا پشتیبانی تیم در اسرع وقت به درخواست شما رسیدگی نماید.